10 Nisan 2013
#1734419

Renault Aracımın Döner Kondaktör Sargısı Arızası Var!

2004 model megane 2 aut aracım var bir kaç haftadır direksiyondan çıtırtı geliyordu ses şiddetli olmaya başladı airbag ve service ışığı yanıyor kullanıcı hatası olmadığı bir kesin aracımı alalı 3 ay olacak memnunum ama direksiyon kondaktörü bu aracın kronik hatası bu konuda dert yanmayan yok tarafınızdan gereğinin yapılmasını istiyorum ücretsiz değişim yapılıyormuş kullanıcı hatası olmadığı için direksiyonu döndürdüğümüz için bozulan bir parça sonuçta.

Gökhan Gökhan 362 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Gökhan25 Temmuz 2013

  Aynen boyleee

 • Gökhan12 Nisan 2013

  arızanın tarafınızdan şikayet halinde ücretsiz değiştirildiğini ögrendim internetten araştırmamda ilginiz için teşekkür ederim

 • Gökhan12 Nisan 2013

  2004 model megane 2 aut aracım var bir kaç haftadır direksiyondan çıtırtı geliyordu ses şiddetli olmaya başladı airbag ve service ışığı yanıyor kullanıcı hatası olmadığı bir kesin aracımı alalı 3 ay olacak memnunum ama direksiyon kondaktörü bu aracın kronik hatası bu konuda dert yanmayan yok tarafınızdan gereğinin yapılmasını istiyorum ücretsiz değişim yapılıyormuş kullanıcı hatası olmadığı için direksiyonu döndürdüğümüz için bozulan bir parça sonuçta. İliğiniz İçin Teşekkür Ederim Saygılar.

 • Gökhan10 Nisan 2013

  Ilginiz icin tsk ederim tekrar tekrar aramanizi bekliyorum bi aksilik sonucu tele fona yetisemedim

 • Renault Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler