17 Şubat 2014
#2299009

Renault Aracımın Döner Kondaktör Arızası Var

2004 Model Techno packet megane 2 sahibiyim aracım ile otobanda gider iken birden Airbag ışığı ve servis ışığı yandı aracımda ailem ve 2 bebeğim vardı ne yapacağımı şaşırdım önceleri direksiyondan az az çıtırtı sesleri geliyordu telefon ile öğrendim ki Döner kondaktör arızasıymış. Biraz araştırdım kronik sorun imiş severek ve güvenerek aldığım aracımın böyle bir arıza vermesi beni çok üzdü.


Airbag can güvenliğini etkileyen bir parçadır ve güvenliğe çok önem veren birisiyim çünkü aracımda 2 bebek taşıyorum güvenlik zaafı doğurmasından dolayı seyahat edemiyorum aracımı itina ile kullanan devamlı Servis müşterisiyim. İlgili arızanın kronik olduğundan dolayı ücretsiz onarımını talep etmekteyim.

Mehmet Mehmet 706 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı03 Mart 2014

    Çözüm odaklı olumlu yaklaşımınızdan Teşekkürler.

  • Renault Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Mehmet BULMUŞ Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler