29 Ağustos 2013 #1983289

Renault Aracımın Direksiyon Kutusundan Ses Geliyor!

Türkiye Hatay Reles servisinizden 04.06.2013 Tarihinde 2013 Clio 4 HB Joy aracı markanıza güvenimden dolayı satın aldım fakat aldığım günden bu yana aracımın ön tarafından direksiyon kutusundan gelen seslerden rahatsız olduğumu belirtmeme, Türkiye Renault (Mais)'e şikayette bulunmama rağmen sorunum çözülmedi.


Servisten yapılan açıklamada direksiyon kutusu ile ilgili Fransa'da iyileştirilme yapılıyor deniyor. Clio ilk çıktığından bu yana 1 yılı doldurmuş olmasına rağmen sizin hala direksiyon kutusuyla ilgili problemi çözememiş olmanızı düşünmek dahi istemiyorum.

İsmail 1.789 Okunma

Cevaplar

 • İsmail03 Eylül 2013

  Genel Müdürlükten suat bey'e durumu ilettim siz yönlendirdiniz ama yusuf baysal servisinizin bu durumdan haberi yok dedim. Döneceğim bilgi vereceğim bu gün içinde dedi ama hala aramadı ben sonuç istiyorum. işimi gücümü bırakıp bunlarla uğraşıyorum her geçen dakika renault kaybediyor bilginize...

 • İsmail03 Eylül 2013

  Merhaba Türkiye Hatay Reles servisinizden 04.06.2013 Tarihinde 2013 Clio 4 HB Joy aracı markanıza güvenimden dolayı satın aldım fakat aldığım günden bu yana aracımın ön tarafından direksiyon kutusundan gelen seslerden rahatsız olduğumu belirtmeme, Türkiye Renault(mais)'e şikayette bulunmama rağmen sorunum çözülmedi. servisten yapılan açıklamada direksiyon kutusu ile ilgili fransada iyileştirilme yapılıyor deniyor. clio ilk çıktığından bu yana 1 yılı doldurmuş olmasına rağmen sizin hala direksiyon kutusuyla ilgili problemi çözememiş olmanızı düşünmek dahi istemiyorum. Çözümü üreticisi tarafından dahi bilinmeyen sorunlu bir araca yani bizim deyimimizle ayıplı malı kullanmak istemiyorum. Bir an önce aracımla ilgili sorunun çözümlenmesini istiyorum. Aksi taktirde aynı problemi yaşayan diğer arkadaşlarımla birlikte Türkiye'de dava açacağız bunun yazılı ve görsel basında yer alması içinde elimizen geleni yapcağız bilginize. Konuya fransız kalmamanız (Anlamanız) dileğimle iyi çalışmalar. bu saat ve yönlendirdikleri adana servisinin durumdan haberi bile yok ... bu nasıl müşteri hizmetleri politikası

 • İsmail03 Eylül 2013

  Merhaba Türkiye Hatay Reles servisinizden 04.06.2013 Tarihinde 2013 Clio 4 HB Joy aracı markanıza güvenimden dolayı satın aldım fakat aldığım günden bu yana aracımın ön tarafından direksiyon kutusundan gelen seslerden rahatsız olduğumu belirtmeme, Türkiye Renault(mais)'e şikayette bulunmama rağmen sorunum çözülmedi. servisten yapılan açıklamada direksiyon kutusu ile ilgili fransada iyileştirilme yapılıyor deniyor. clio ilk çıktığından bu yana 1 yılı doldurmuş olmasına rağmen sizin hala direksiyon kutusuyla ilgili problemi çözememiş olmanızı düşünmek dahi istemiyorum. Çözümü üreticisi tarafından dahi bilinmeyen sorunlu bir araca yani bizim deyimimizle ayıplı malı kullanmak istemiyorum. Bir an önce aracımla ilgili sorunun çözümlenmesini istiyorum. Aksi taktirde aynı problemi yaşayan diğer arkadaşlarımla birlikte Türkiye'de dava açacağız bunun yazılı ve görsel basında yer alması içinde elimizen geleni yapcağız bilginize. Konuya fransız kalmamanız (Anlamanız) dileğimle iyi çalışmalar.

 • İsmail31 Ağustos 2013

  Genel Müdürlükten Suat bey telefon açtı 29 Ağustos saat 17 civarı sorununuzu çözmek için hemen adana servisimize bilgi veriyoruz en kısa sürede yeni üretimi tamamlanmış direksiyon kutusunun montajı yapılacak probleminiz kalmayacak dendi fakat hala arayan soran yok genel merkezi arıyorum çalışma saatlerimiz pazartesi cuma deyip yüzüme kapanıyor. Bir daha renault mu asla. Bu sorunu yaşayan yaklaşık 12 kişi toplu şekilde dava açacağız renault'a ve yazılı görsel medyada yer alması için, bu sorunlu clio 4 ün başkasının kullanmaması içinde elimizden geleni yapacağız bilginize.

 • Renault Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Sn. İsmail DOĞAN Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön