25 Şubat 2013
Yorum Yap
#1652035

Renault Aracımdan Ses Geliyor!

2013 ocak ayında almış olduğum Renault clio4 model aracımın henüz 1. ayı dolmadan soğuk havalarda ilk çalıştırmada kaput altından gelen garip ses nedeniyle 8 şubatta servise gittim. Antalya zamanlar Renault servisindeki usta mazot pompasında sıkıntı var ve değişmesi gerekir dedi. Fakat Renaulta bildirilmesi gerektiğini söylemesi üzerine ben de olur dedim. Fakat ertesi gün arayıp Renault'un bu sesin normal olduğunu söylemiş. Bunun üzerine tekrardan Renault şikayet hattına bildirmeme rağmen o gün bugündür aracıma binmeye korkmaktayım ve ayrıca bu sesin mazot pompasından geldiğine de inanmıyorum artık çünkü Renault kendi ustasına güvenmiyorsa ben hiç güvenmem.

Mesut Mesut 581 Okunma

Cevaplar

  • Mesut28 Şubat 2013

    aynı şikayetim üzerine 26 şubat tarihinde hatice hanım diye biri beni arayıp dinledi çok sağolsun(!) (beni dinleme zahmetinde bulundu) motor sesini çekip kendisine gönderdim o gün bugündür kendisinden haber yok aradığı telefon numarasından kendisine ulaşabilirmiyim diye sormuştum tabi diye cevap vermesine rağmen kayıtlarında da tutulduğu gibi her seferinde nedense toplantıda yakaladık kendisini. yani aynı şikayetimin devam ettiğini belirtir ve ayrıca renault yetkilisi kim varsa lütfen bu işe bir çözüm bulunsun. teşekkürler

  • Renault Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler