sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Renault Aracım Sıfır Km Arızalı Çıktı

Ümit Ümit4 hafta önce

15 Mayıs 2020 tarihinde sıfır km daha araçlar Türkiye'de yeni yeni yayıldığında 3 adet Renault Clio 5 aldım. Ancak aldığımıza pişman olduk. Çünkü araçlarımızda devamlı dur kalklarda start stop arıza veriyor ve araç kendi kendine stop ediyor ve kontak kapatıp açmayınca araç çalışmıyor. Bu durumu birkaç kez kontak kapatarak ancak aşabiliyoruz. Bu durumdan ötürü aldığımız Aksaray bayisine bildirdik. Ancak Renault yetkilileri kronik bir sorun var deyip, araca sürekli yazılım güncellemesi yapıp yapıp gönderiyorlar.

Aracımız daha 1.000 km olmasına rağmen, 3 defa servise arıza gidermek için götürüyoruz. Bu durumdan son derece şikayetçiyiz ve acilen çözüm bulunmasını istiyoruz. Aracın hatasıyla ilgili elimizde videomuz dahi var ve bu videoyu tüm sosyal platformlarda yayınlayacağız.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Renault Logo Renault 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mustafa 1 gün önce  

    Bende 3 kere gitmek zorunda kaldım. Turbo değişti. START-STOP beyni değişecek. 0 araba servisten çıkmıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler