04 Nisan 2013 #1724328

Renault Aracım Sabahları Geç Çalışıyor!

2012 megane 3 HB aracım sabahları soğuk havada ilk marşta çalışmama sorunu var. Bu megane 3 ler için kronik bir sorun ve Renault bu işi çözemiyor. Servis hiçbir çözüm bulamıyor. Bilgisayara hata düşmüyor diyor. Bu nasıl bir ilgisizliktir. Böyle büyük firmaya yakışmıyor. Renault bu sorunu hemen çözmeli. Şimdi beni yarın arayacaklar. Şu servise aracınızı götürün diyecekler. Buraya da müşterimiz bilgilendirildi yazacaklar. Ben servise götürsem servis birşey anlamıyor. Servis değil Renault kendi yaptığı aracın hatasını bulamıyor ki. Derhal bir çözüm yolu bulunsun ondan sonra servise davet edilsin. Bizi tüketici mahkemelerine gitmek zorunda bırakmasın.

Muhammet 382 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet07 Nisan 2013

    2012megane3 aracım 9.000km de.Ön taraftan hareket halindeyken uğultu şeklinde rulman sesi geliyor.Durma esnasında da önden farklı bir ses geliyor.Tekirdağ servisine gösterdim C.Tesi olduğundan bişey bulamadı.Aracı bize bırakmalısınız fakat araç tahsis edemeyiz dedi.Servisle evim arasında 50km var.Eziyet çekmek içinmi aldım ben aracı.Bu nasıl bir firma.Garantili araçta sorun varsa 1-araç tahsis etmen lazım 2-sorunla ilgili yapılan masrafları(benzin,mesai,zaman kaybı vs.) karşılaman lazım.Manevi kayıplarım ne olacak. İş dolayısıyla şehir dışına çıkmam lazım çıkamıyorum. 41500 verip sıfır araba alıyorum uzunyola çıkamıyorum.El adama gülüyor be renault.Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

  • Renault Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön