Renault Aracım Gazdan Benzine Geçiyor!

Sedat Sedat6 yıl önce

10 ay önce fabrika çıkışlı gazlı Renault Sybol marka sıfır bir araç aldım. Bir süre aracı kullandıktan sonra yolda hareket halindeyken kendiliğinden gazdan benzine geçiyor. Aracı ilk servise götürdüğümde sorun yok dediler. Sorun devam edince tekrar götürdüm, gaz filtresinden olabileceği söylenerek, benden 77 TL alınarak garantili araçtan filtre değiştirildi. Yine çözülmedi.

Sonra defalarca götürdüm ,sorun halen devam ediyor. Araç gazlı oluğu için yakıt maliyetinin düşük olacağından bu aracı aldım. Ancak benzinli kullanmak zorunda kalıyorum. Renault u arayıp sizden kaynaklanan hatadan dolayı ben aracımı benzinli kullanıyorum dedim. Hatalarını kabul ediyorlar ama mağduriyetimin giderilmeyeceği söylendi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sedat 6 yıl önce

Buradan şikayetimin ulaşmasına rağmen şikayet reno firmasının umurunda bile değil. Müşteri memnuniyetinin sıfır olduğu bir firma. Şikayetimi okuyanlara tavsiyem araç almak düşünüyorlarsa kesinlikle renoyu seçmemeleridir. Farklı otomobil firmalarını seçin. Bu şikayetimi yakında tv den duyuracağım. Tv de bulunan bir arkadaşımdan rica ettim oradanda inşallah söylenecek. Beni mağdur eden firmanında bir şekilde mağdur olması için elimden geleni yapacağım. Bu arada araçta yaşadığım sorun halen devam ediyor.

profile-icon Sedat 6 yıl önce

Daha önce söylediklerini tekrarladılar. Yani evet hata bizde ama sizin mağdiryetinizi gideremeyiz dediler. Herkese tavsiyem renaultu kesinlikle tercih etmemeleri.

Renault Logo Renault 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, Sn. Sedat Pullu, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler