Renault Araç Fiyatı Değiştirildi!

Hüseyin Hüseyin23 Mayıs 2013 11:50

18 mayıs cumartesi günü İzmir Gaziemir Ermat mais otomotivciliğe gittik. Bir adet Renault clio sport tourer Bir de symbol araç satın aldık. Karşılığında 2011 model ford C-max benzinli titanium modeli aracımızı takasa verdik. Üzerine de 40. 900 Tl'ye anlaştık. 900 Tl kapora bıraktık. 20 mayıs pazartesi günü 40000 Tl kredi kullanarak araçlarımızı hafta içi teslim alacaktık. 20 Mayısta yapılan telefon görüşmelerinden sonra bizim anlaşmamızın geçerli olmadığı extradan bizden 4. 500 lira talep edildi. Bunu ödememiz dahilinde araçların satışı yapılacağı söylendi. Sebebini sorduğumuzda yanlış expertiz raporu olduğunu söylediler. Şimdi soruyorum bu yanlış bana mı ait yoksa expertiz yapamayan firmaya mı ait.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hüseyin 03 Temmuz 2013 09:36

Konuyla ilgili sikayetim hakli old. Halde elimde yazili belge olmadigi icin haledilmedi.su an aracla ilgili baska bir sorun var onada ilgisizler.konuyu mahkemeye tasimaktan baska care yok.

Renault Logo Renault 23 Mayıs 2013 17:22

Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler