19 Şubat 2013
#1641664

Renault Arabamın Sağ Arka Lambası Terleme Yapıyor!

2010 model garantisi devam eden Renault Fluence marka arabamın sağ arka lambasında terleme meydana geliyor. Aynı sorundan dolayı arabam Kayseri deki Renault servisine de gitmişti. Anlaşılan o ki bu problemi çözmemişler. Aynı meseleden arabayı Sivas ta ki Renault bayisine 16/02/2012 tarihinde götürdüm. Teknik servis inceledi. Teknik servisin dediği tam olarak oturmadığı için bu problem oluşmuş. bende buna inanarak ayrıldım.


Ama eğer mesele tekrar ederse garantiden değiştirmenizi isteyeceğimi söyledim. Aldıktan 2 gün sonra yine buhar oluştu. Bunların yapacağı iş bu kadar olur. Yarın yine randevu alacağım.

Bülent Bülent 547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları