23 Ağustos 2017 #9250125

Renault Antalya Zamanlar Servis İşini Düzgün Yapmıyor

Antalya Renault zamanlar servisteki U** denen müdür müşterilerine sayısızca davranıyor. Benim servis işlerini geç yapıyor ve laubali cevap veriyorlar. Ayrıca orada çalışan B*** hanım da işlerini geç haber ediyor ve müşterilerini lafla laubali cevap veriyor. En son beni araçsız bıraktı ikame araç gelecek diye mağdur etti. Böyle insanlara uyarı ya da ceza verilmesi gerek. İnsanlara tepeden bakmasınlar. Antalya Sarılar şubesi kapanmadan önce oraya götürürdüm aracı işlerini ve karşı tarafa karşı saygılı davranıyorlardı. Zamanlar'da o da yok. Çevremden de duyuyorum herkes zamanların servis işinden şikayetçi. Böyle kötü servisten ise araç alınmaz. Kendilerine çeki düzen versinler.

Erkan 786 Okunma

Cevaplar

  • Erkan03 Eylül 2017

    ayrıca servis işlerini düzgün yapmıyor. En son klima komprrsor değiştiği halde klima soğutmuyor. Kurban bayraminda onların hatası yüzünden sıcaktan rezil ettiler. artık zamanlar servisinin işini hakkıyla yapmıyor. Hile ile yapıp bozuyorlar. Beni mağdur ettiler. Yine haftaya servise gitmek zorunda kaldım yine orada sinir edecekler.

  • Renault Temsilcisi24 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sn. Erkan Gökkaya; Öncelikle markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr İnternet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön