Renault 2020  Megane 1.3 Debriyaj Sesi Ve Motordan Gelen Ses!

Mert Mert05 Ekim 20:37

2 aylık olan araç daha ilk aldığından 3 hafta sonra debriyajdan basınca  bir ses geliyordu dedim yeni parça vs alışma süresidir ama bu ses çok fazla arttı, viteslerde sorun olmaya başladı ve bende servise gittim parça değişimi oldu.

Şu an ise motordan hırıltı sesi geliyor arabanın içine bile rahatsız edici çok fazla yani anlamadığım 2 ayda 2 kere aracımı servise getiriyorum ve sudan sebeplerden dolayı değil bunlar ayıplı ürün satacaksanız satarken bal gibi arabayı anlatmasın  satana kadar takla atmasını biliyorlar. Böyle sorunlar varsa ve bunlar kronikse insanları bilgilendirmelisiniz. 

Bunu  koskoca Renault firmasından hiç beklemezdim 3. 0 arabam diğerleri farklı marka idi bakım haricinde servise gitmedim gerçekten pişman oldum aldığıma  pişman oldum aldığıma ve sorunumun böyle tekrarlaması ve farklı farklı sorunların çıkması durumunda Tüketici Hakları'na ve Renault'u ayıplı ürün satmaktan şikayet edeceğim sorunsuz olan araç ile değişimini yapmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Mgn

Cevaplar

Renault Logo Renault 06 Ekim 11:28

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler