Renault 2017 Model symbol Kumanda Sorunu

Barış Barış5 gün önce

2017 model Symbol aracım var. Garantisi devam etmekte. Aracımın kumandası ile ilgili bir sorun var. Araç kapı kilitlerini açıp kapatırken sorun yaşıyorum. Kapıyı açmak için kumanda tuşuna en az 10 kez basman gerekiyor. Yedek anahtarda da böyle yapıyor. Kumanda pilini değiştirdim ama pek çözüm olmadı. Renault markasına hep güvenirim. Önceki aracımda aynı marka model idi 3 yaş düşük model idi hiç böyle sorunlar yaşamadım. Renault Mais yetkililerinin konuya duyarlı olmasını diliyor ve gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Barış 5 gün önce

Renault taradından şikayetim için aradılar. Gerçekten çok ilgililer. Yakın zaman içerisinde bir servis randevusu oluşturup serviste soruna çözüm getireceklerini dile getirdiler. Bekleyip süreci buradan herkesle paylaşacağım.

Renault Logo Renault 5 gün önce

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler