3 g
#11980284

Renault 2017 Model Araç Fakat Garantiye Girmemesi

2017 model Renault Megane sahibiyim ben bu aracı ikinci el olarak severek aldım, fakat 25. ay içinde olmasına rağmen ön iki amortisörü değiştirmiyorlar. Neymiş bakım yapılması gerekiyormuş ne alaka yağ bakımı ile amortisörün arızasının ben bakım yaptırmam motor arızalanır yağ kalmaz anlarım amortisör yedek parçanın kalitesizliğiyle alakalı olan bir malzeme ben kendi bakımı kendim yapıyorum. Ben bun işi yapıyorum zaten sizin amortisörlerinizin bakımla alakalı olmadığını bilmiyor muyuz?


Aracınıza 3 yıl garanti veriyorsunuz. Bu verdiğiniz garanti süresince yapmak zorundasınız. Biz Renault marka araç alıyoruz arkamız da duran bir marka olsun Türkiye kullanılan en yaygın araç olduğu için bizler Renault tercih ediyoruz sayenizde yanılmaya başladık. Pişmanlıklarım 1 ay içinde başladı sağ olun.

Emre Emre 560 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Renault Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz; EMRE G., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları