Renault 2014 Clio İv Joy Silecek Sorunu

Murat Murat19 Ekim 09:00

Şikayetleri okuduğum zaman anlıyorum ki bu kronik bir problem. 1 Haftadır aracımın silecekler titreyerek zorlayarak çalışıyordu bu sabah kalktım ve yağmurlu bir günde otobanda 50 km silecek çalışmadan yol gittim maalesef. Daha önce de Clio 4 lerin kronik sorunu olan rot başı arızasından dolayı çok uğraşmıştım. Şimdi deniyor ki 1500 TL civarı masrafı var ven ben bu aracı aldığımdan beri bütün bakımlarını yetkili servislerde (Mais - Günerler Otomotiv) yaptırdım. 6 yaşındaki bir aracın silecek motoru arızası yapması çok garip. Ben Türkiye'nin en büyük elektrik motor fabrikasında çalışıyorum bizim 40 yıldır çalışan motorlarımız. Bu sorunu bütün sosyal medya mecralarında ileteceğim. Çözüm istiyoruz.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum

Cevaplar

profile-icon Murat 3 hafta önce

Sorunum halen çözülmedi. Olumlu ya da olumsuz cevap verin artık.

Renault Logo Renault 19 Ekim 12:56

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 3 hafta önce  

    2. Haftaya girdik. 3 Kez yağmurlu havada silecek çalışmadan sürmek zorunda kaldım. Aracım serviste kontrol edildi. Kullanıcı hatası olmadığı iletildi ve merkezden cevap bekleniyor. Bu kadar zor olmamalı.

  • profile-icon Murat 22 Ekim 15:10  

    Sorunum henüz çözülmüş değil. Pazartesi günü servis randevusu verildi ve muhtemelen 1500-2000 TL arası bir ücret talep edilecek. Detayları paylaşacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler