Renault 2013 Symbol Joy İlk Marşta Almıyor

Nuri Nuri5 gün önce

2013 1.2 benzinli Symbol Joy 50.000 km de. Sabahları ilk marşta almıyor. Kontrol edilmeyen yer kalmadı. Sanayide gitmediğim usta kalmadı ama sonuç yok. Muhtemelen yazılım ama serviste bunu nasıl yapacağız. Bu konuyla ilgili yardıma ihtiyacım var. Renault lütfen bana yardımcı ol. OYAK üyesiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nuri 1 gün önce

Renault müşteri hizmetleri yardımcı olmak için mesaj yazmış benim yorumun altına. Aradım durumu anlattım tamam bakalım dediler. Geri dönüş yaptılar yaşadığım şehirdeki yetkili servisi arayıp randevu alacağız geri dönüş yaparız dediler. 2 gündür geri dönüş yok. Ben bu süreçte 2013 Symbol 1.2 Joy sabah ilk marş almama sorunu için yetkili servise gittim. 1 aydır değişmeyen kontrolü yapılmayan malzeme kalmadığını söyledim. Ve direk yazılım yükleme işlemi yapın dedim. Önce siz aracı bırakın kontrol edelim dediler ben ise her şeyin yapıldığını sadece yazılım istediğimi söyledim. Tamam 150 Tl dediler. Kabul ettim. Aracın enjeksiyon sistemi yazılımı yeniden yüklendi ve sorun çözüldü. Bilginiz olsun.

Renault Logo Renault 4 gün önce

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler