19 Aralık 2016
#7244777

Renault 2013 EDC Vites Kutusunu Kontrol Ettiriniz Uyarısı!

Aracım 2013 model Megane sport Tourer privilege dci EDC. Yaklaşık 1 ay önce seyir halinde iken araç tuhaf bir şekilde devirden düştü ve ekranda vites kutusunu kontrol ettiriniz uyarısı göründü. Hemen kenara çekip stop ettim, biraz bekledikten sonra çalıştırıp devam ettim. Açıkçası aracımı sevdiğim için o an çok sorun etmedim fakat bu zaman zarfında aynı hatayı 4 kez yaşadım, en son bu hatayı verdiğinde eşim ve bebeğimde arabadaydı ve sanırım 80-90 km hızla giderken bu durumu o hızla ve yoğun akıcı trafikte yaşayınca onları da beni de korkuttu.


Neyse ki sağ salim sağa yanaştık. Bu durum beni çok sevdiğim aracımdan soğutuyor. Aracım yetkili servis bakımlı. Şahsi fikrim ciddi bir şanzıman beyni sorunu gibi görünüyor. Renault'tan bu problemin müşteri memnuniyeti kapsamında çözülmesini ve markalarına sahip çıkmalarını önemle rica ediyorum. 0530 149** **.

Murat Murat 3.491 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı29 Aralık 2016

    Renault Mais'ten konuyla ilgili hızlı geri dönüş yapan ve özenle ilgilenen Cüneyt Bey'e çok teşekkür ederim. Yönlendirmiş olduğu serviste konuyla ilgilenen Birol Bey'e ve ustalara da çok teşekkür ederim. Aracımı servise sabah bıraktım öğleden sonra aldım ve şu ana kadar bir hata uyarısı tekrarlamadı, umarım da tekrarlamaz. Tekrar çok teşekkürler ilginize.

  • Renault Temsilcisi19 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.MURAT GÜL Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları