Renault 2012 Model Fluence Anahtarsız Giriş Sorunu

Lokman Lokman23 Mayıs 22:44

Aracımın Eller serbest özelliği çalışmıyor. kapılar orijinal darbe boya kaza da yok .yorumlara baktım hata firmadan kaynaklı. Durumu Renault port uygulamasından firmaya yazdım. Beni samsunda ki Renault servisine tepkili bir şekilde çağırdılar. Yapılan kontrol sonucunda 5400 TL fatura çıkardılar. Bu tür sorunlarda servislerine bakım için gelen kullanıcılara yardımcı olduklarını söylediler. Araç bakıma girmediği için yardımcı olmayacaklarını söylediler. Ziyaretim sırasında müşteri kabuldeki bayanın iki lafın birinde aracın masrafı 300 TL demesi de beni hayli sinirlendirdi. 

Benim servise gidiş nedenim araçtaki kronik anahtarsız giriş sorunu. Garantisi bitmiş araçla servise giden kullanıcı cebinden bir miktar para çıkacağını bilir. Bunu defalarca tekrar etmenin gereği ne. Firma olarak hatanızı kabul etmek sizi büyültür. 2011-2013 model Fluence araçlarda anahtarsız giriş 2014 model Fluence araçlarda revize edildi. Üretimi durduruldu.

Madem anahtarsız girişte kusurumuz yoktu neden üretimini durdurdunuz. Müşteri hizmetlerinden atandım. Aracı bakıma sokarsam yardımcı olacaklarını söylediler. Renault kusurunu fırsata çevirmeye çalıştı. Bu yazıyı yazma amacım kullanıcıları uyarmak Renault' tan zerre beklentim yok. Sosyal medyanın gücünü kullanarak aracını tamir etmek gibi bir niyetim yok. 20 yıldır Renault kullanıyorum. Broadvey, Clio (55** ), Megane 2 (55**) son olarak Fluence. Aracımı satacağım. Bir dahada Renault gurubu araç almayacağım.  

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Lokman 2 hafta önce

Zahmet etmeyin, aracımı tamir ettirdim lakin sizin umursamazlığınızı unutmayacağım

Renault Logo Renault 27 Mayıs 12:23

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler