17 Şubat
#11602833

Renault 2012 Megane 3 Direksiyon, Vites, Koltuk Aşınması!

2012 model Megane 3 privilage aracımın vites topuzunda, direksiyon simidinde, orta konsolda soyulmalar ve kararmalar mevcut. Aracımın içi bej ama direksiyon siyahlaştı. Netten boyasını aldım. Ama nafile. Yine siyahlaşıyor. Bu kadar para ver ama sonuç aynı. Ayrıca şoför koltuğunda deri kısım tarafında deforme oluştu durduk yere.

Ufuk Ufuk 2.572 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ufuk25 Şubat

    Bugün Ankara Coşkun Öz Dacia yetkili servisten aradılar. Aracımın ağır bakımlarını (triger vb...) Servislerinde yaptırtmam karşılığında direksiyon ve vites topuzuna müdahale edeceklerini aksi durumda hiçbir işlem yapmayacaklarını söylediler. Ağır bakım ihtiyacım olmadığını söyledim. Fakat önemsemediler. Aracımın orta konsolundaki vernik atmasına ve şoför koltuğundaki deri kısmın çatlamasına ve deforme olması ile ilişkin hiçbir açıklama yapılmadı.

  • Renault Temsilcisi18 Şubat

    Değerli Müşterimiz; UFUK Ş., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları