09 Mayıs
#11945162

Renault 2012 Fluence Ön Cam Izgarası Problemli

Birçok kişide olduğu gibi 2012 Renault Fluence'de ön cam ızgarası problemi mevcut ve parçaları çok pahalı. Takım halinde satılıyor. Görüntüsü de çok kötü, arabayı eski püskü gösteriyor. Değişim konusunda Renault Mais'in yardımcı olmasını diliyorum. Böyle bir imkan durumunda çok iyi marka olduğunu gösterir.

Orkun Orkun 1.204 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Orkun'un Teşekkür Mesajı16 Mayıs

    Renault yaşadığım problemle hemen ilgilendi, beni aradı ve çözüm önerileri sundu. Şimdi ücretinin yarısı kadar indirimle parçayı değiştirecek. Teşekkürler Renault.

  • Orkun09 Mayıs

    Verdiğiniz standart otomatik cevabınız için teşekkür eder, müşteri hizmetlerinizin en ısa sürede geri dönüş yapmasını beklediğimi bildiririm.

  • Renault Temsilcisi09 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; ORKUN BAŞARIR, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler