06 Ekim 2016
#6619000

Renault 2004 Model Megane 2 Dynamique Aracımın Döner Kontaktör Arızası Var!

Aracın gösterge panelinde airbag ışığı yandı. Eskişehir'de yetkili servise gittim. Aracın döner kontaktör parçasının arızalı olduğu ve bunun değişmesi gerektiğini söylediler. Fiyatı bana çok pahalı geldi. İmkanlarım dışında idi. Bununla ilgili olarak yapmış olduğum araştırmalarda, birçok Megane 2 araçlarda bu arızalar kronik olarak çıktığı için Renault firmasının bu arızaları giderdiği ve yenisi ile değiştirdiği bilgisini edindim. Aynı Megane 2 döner kontaktör şikayetlerinden çoğu kişinin sıkıntısı Renault firmasınca giderilmiş. Benim aracımın da, kullanım hatası ile ilgili olmayan, döner kontaktör arızasının giderilmesini rica ediyorum.

Hakan Hakan 5.338 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan10 Ekim 2016

    Biraz önce yetkili bir kişi ile görüştüm. Aracım 2004 model 2012 ye kadar 8 sene boyunca servise gitmiş ancak 2012 den sonra yani 4 yıldır ben yetkili servise gitmediğim için bana yardımcı olamayacaklarını söyledi. Bu duruma çok üzüldüm 8 yıl yetkili servise git 4 yıldır pahalı olmasından dolayı gitmediğim için yetkili servise, bana yardımcı olamıyorlarmış. Yardımcı olmanız dileklerimle saygılar.

  • Hakan09 Ekim 2016

    maalesef firmadan söz verildigi gibi kimse aramadi. tarafıma acilen dönüş yapılmasını istiyorum.

  • Renault Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz Sn.HAKAN A., Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları