Renault 1 Aylık Sıfır Araçtaki Egzoz Emisyon Uyarısı

Figen Figen18 Ağustos 09:07

Renault Megane Sedan sıfır araç aldım 2 temmuzda yetkili Denizli servisten teslim edildi. Araçta 16 ağustosta egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı çıktı. Servise götürdüm akşama kadar arıza tespit edilemedi, servis ikame araçta adeta rentacar gibi kredi kartı istedi ve vermezseniz aracı teslim edemeyiz dediler. Ben daha önce de başka marka sıfır araç kullandım ama kullandığım hiçbir markada daha 1 yılı doldurmadan böyle önemli bir arıza çıkmadı, ne marka ne de servis kaliteli. Simdi bu aracın tamirini istemiyorum hakli olarak Çünkü hatalı ayıplı üretim. 15 gün bile kullanılmadı bu araç virüs nedeni ile. Renault markayı ilk defa bu araç ile denemiştim asla tercih etmem bundan sonra. Sıfır araç sağlam güvenli olur diye aldım ve sonuç ikinci elden bile kötü. Renault genel merkezinin de 6 da mesaisinin bitmesi ve tüketiciyi mağdur etmesi de kotu.

Cevaplar

profile-icon Figen 18 Ağustos 17:29

Sorunum hala çözülmedi, rapor bile düzenlenmedi araç değişimi istiyorum, bu konuda da sonuca göre dava surecini başlatacağım, kimse Renault un hatalı üretiminin bedelini çekmek zorunda değil, ben avukatım ve adli tatil ve virüs ile bu aracı kullanmadım bile doğru düzgün, araç alırken dünyanın parasını ayıplı mal teslim edilsin diye ödemedim, madem ki üretemiyorsunuz sıfır arc diye piyasaya sürmeyin, marka bilinen bir marka diye tüketiciye de hiç değer vermiyor, son derece kalitesiz bir muamele yapılıyor hem serviste hem de marka genel merkezinde, hiç kimseye önermiyorum.

Renault Logo Renault 18 Ağustos 12:01

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler