Renault ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Bursa Renault Mais Şubesi

1.052görüntüleme
Furkan
Furkan 24 Kasım 2020 13:14

30.10. 2020 tarihinde aracıma arkadan çarpışma için hasar oluşmuştur. Yetkili servis olan Bursa Renault Mais şubesine aracım için gittiğimde hasar bölümün de olan f*** bey bana 09.11.2020 tarihli randevu oluşturmuştur. Bu işlem sırasında açılan hasar dosya numarası ile sizin acentenizin güvencesi ile sizlere uyduğum kasko şirketim olan Mapfre'den ikame araç talebinde bulundum. 

Fatih bey aracımın servisten çıkma süresinin altını çizerek söylüyorum 7 ila 14 gün arasında belirterek ben de ikame aracımın bu yönde olması için talep oluşturdum. Ancak kasko şirketimin Exper yöneticisi aracımın tamir olma sürecinin çok fazla olduğunu öne sürerek ikame aracımı sadece bana 10 günlük tahsis ettiler. Yani 19.11.2020 tarihinde ikame olarak tahsis edilen araç bu tarihte kasko şirketim tarafından benden alındı.

Araç servisinde yaşanan muhtemel aksaklıklar için mağdur olduğum gayet apaçık ortadadır. 20.11.2020 tarihinde Renault müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığım durumu anlattım. Bu tarihten itibaren sizler ile sürekli iletişim halinde olmama rağmen kimse yardımcı olmamıştır. 24.11.2020 tarihinde bu sefer aracımın bulunduğu servisi arayarak aracımın durumu hakkında bilgi almak istedim ve verdikleri bilgi bana daha aracımın tamponunun yeni söküldüğü, sökülen tamponun onarım olacağı, hatta onarım olmaz ise eğer değişim olacağı hakkında bilgi verdi. 

Ve bu sefer bana verdiği tarih 3 ve 4 haftaya çıkmıştır. İkame araç talebinde bulunmama rağmen bu konu hakkında zaten bir dönüş yapılamıyor. Benim mağduriyetimi giderin artık.

Renault Logo
Renault24 Kasım 2020 13:20

Değerli Müşterimiz, Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Furkan
Furkan26 Kasım 2020 12:06

Otomatik cevap sistemleri, sizlere tahammül sürem kalmadı, Daha aramaya tenezzülünüz yok sizin ki hala ben arıyorum. Ne yapacaksınız? Daha arıyorum dosyamın açık olduğunu belirtiyorum sonuç almak istiyorum, tekrardan ilk okul öğrencisi gibi konuşmalarımı tekrarlıyorum. Sizlerin müşteri anlayışınız para kazanmak olmuş, başka hiçbir şey değil. Servise aracı alalım da nasılsa müşteri ye birkaç cümle söyler inandırırız.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler