19 Temmuz
#12293151

Atılgan Renault Servisinin Bozuk Araç Teslimi

Aracımı motor harareti yükseldiği için kontrole götürdüğüm Renault Servisi olan Atılgan Oto'ya (Sultanbeyli/İstanbul) aracımı teslim almak için gittiğimde, aracımın devir ibresinin anlamsız bir şekilde aşağı yukarı hareket ettiğini gördüm. İlgili servis yetkilisine durumu gösterdiğimde, aracın uzun süre çalışmadığı için hava yapmış olabileceğini ve bu durumun normal olduğunu söylediler. Tüm ısrarlarıma rağmen araca bir müdahalede bulunmadılar. Bilgisayarda araçta arıza görünmediğini belirttiler. Daha fazla ısrar ettiğimde, muhataplarının ben değil aracı kiraladığımız şirket olduğunu belirttiler onlarla iletime geçmemi söyleyip başlarından savuşturdular. Araç kullanmaya başladıktan sonra aynı durumu gün içinde ara ara tekrarladı ve ertesi gün motor arıza ışığını yaktı.


Kendilerine tekrar gittiğimde sanki dün kendilerini hiç uyarmamışım gibi arıza yapabilir sıfır arabada da arıza oluyor dediler. Ancak bir önceki gün kendilerine defaatle arıza olduğunu söylememi dikkate almadıklarını söylediğimde. Benim kaybettiğim zamanı, iptal etmek zorunda kaldığım toplantıları umursamadan, neden şikayetleniyorsunuz arızayı ücretsiz olarak gidereceğiz dediler. Biraz daha konuşunca gene bizim muhatabımız değilsiniz kiralama yaptığınız şirkete söyleyin biz onlara anlatırız deyip başlarından savdılar. Burada zamanı hiç olan kiralama şirketi değil bendim. Böyle profesyonellikten uzak bir firmanın tamir ettiğini söylediği bir aracı kullanıyorum ve gerçekten tamir ettiler mi emin bile değilim.

Cüneyt Cüneyt 1.531 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cüneyt25 Temmuz

    Konuya Renault firmasının ilgisizliği çok şaşırtıcı. Demek ki bu tarz şikayetleri almaya alışmışlar. Bu kadar zaman geçti Ne arayan var ne soran. Araçlarını da bu şekilde üretiyorlarsa bu arızalar ya da servislerindeki bu kalitesizlik çok normal.

  • Renault Temsilcisi19 Temmuz

    Değerli Müşterimiz; CÜNEYT T., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları