13 Mayıs
#11963566

0 Km Renault Koleos'da "Aktif Fren Destek" Arızası!

08.05.19 tarihinde saat 18.00 da İstanbul Kartal ASF Renault'dan 0 km Koleos Icon 1.6dCi X-tronic araç satın aldık (aldığımızda göstergede 9 km yazıyordu). Sitenizden okuduğumuz "Koleos aktif fren destek sistemi arızası" ile ilgili endişemizi satış temsilcimiz ile de paylaştık, ancak aracın kronik bir sıkıntısının olmadığını söyledi. Aracı teslim alıp, ASF bayi bahçesinden çıkar çıkmaz ekranda"aktif fren destek sistemi arızası" uyarısı çıktı. Aracı kenara çekip, müşteri temsilcimizi aradım, servisin kapalı olduğunu-ertesi gün gelmemi söyledi. Ertesi gün aracı 53 km'de servise bıraktım, kibar şekilde ilgilenip, işlemin uzun sürebileceğini söylediler. Ertesi gün ön tamponun söküldüğünü, radarın arızalı olduğunu ve yenisi ile değiştirildiğini ancak bu radarın da bozuk olduğunu ilettiler. Ben de "Ayıplı Mal" statüsünde olan bu aracın her ne kadar bayi kaynaklı olmasa da (Fransızların Kore'de yaptırıp bizlere hediye ettiği arızalı Koleos'lar) sözleşme feshi ve ücretinin iade edilmesi talebimizi ilettik. Henüz satış temsilcimiz ve servis müdürümüz hariç geri dönüş yapan olmadı. Bugün ihtarname çekip mahkeme sürecine başlıyoruz.

Hakan Hakan 2.470 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı17 Mayıs

    Renault Mais Müşteri Hizmetleri Yöneicisi Cengiz Bey'e, Bölge temsilcisi Hatice Hanım'a ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Renault Temsilcisi13 Mayıs

    Değerli Müşterimiz; HAKAN LEVENT G., Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Size özel müşteri danışmanınız tarafından en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Renault MAİS Müşteri Hizmetleri 4446622

Ziyaretçi Yorumları