24 Aralık 2014

Renault Yetkili Serviste Değişen Enjektör Tekrar Arızalanıyor.

98 bin km'deki aracın Egzoz emisyonu kontrol edin uyarısıyla yetkili servise götürdüm. 2 enjektörü garantiden değiştirdiler, aynı arızayı 3-5 gün sonra tekrar verdi, supaptan denildi. 2 bin km sonra aynı arızayı verdi servise gittim, daha önce değiştirmedikleri 1 enjektörü değiştireceklerini, garantisi bittiğinden 1.041 TL + işçilik istediler.

Aracı 2 kere getirdiğimde aracın garantili olduğunu şimdi benden para isteyemezsiniz dedim. Aracın 87 bin km bakımında 7 bin km geç geldiğinden ve 100 bin km dolduğundan garantiden düştü dediler. Servis kayıtlarını incelediğimizde 68.000 km'de mazot filtresi arızasında, araç bakım km'sini 68 bine sıfırlandığından 88 bin km'de bakım uyarısını verdi.

Hüsamettin 2.779 Okunma

Cevaplar

  • Hüsamettin 26 Aralık 2014

    Sn. Renault Yetkilisi, konu ile alakalı olarak, tarafıma hiçbir dönüş olmadı. Ayrıca, müşteri hizmetleriniz ve servisiniz de arandı bir cevap alamadık. Şahsen aklımıza bu konu ile çok ilgilenmediğiniz geliyor. Saygılarımla.

  • Renault Temsilcisi24 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Sn. Hüsamettin ELMAS Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön