13 Mayıs 2015

Renault Yetkili Servis Yanlış Bilgilendirme ve İşlem Yapıyor!

24 Mart'ta 2. yıl bakımı için Ankara Akbak servisine götürdüğüm araçta bakım işlemleri sözde yapıldı ve 500 TL ödeyerek aracımı teslim aldım. Şehir dışına çıkacağım için fren balata ve diskinin de özellikle kontrol edilmesini istedim. Fren balatasının 3-4 bin km daha gideceği diskte herhangi bir sorun olmadığı bilgisini alıp servisten ayrıldım. Dün aracımdan ses gelmesi nedeniyle servise götürdüğümde disklerin kötü halde olduğu fren mesafesini uzatıp kazaya sebebiyet verebileceği ve değişmesi gerektiği söylendi. 1 ayda olacak bir şey olmadığını söylediler ve 400 TL ücret alıp işlemi yaptılar. Bana 1 ay önce bir şey yok diyen servis beni ve ailemi riske atmış ve eksik servis işlemi yapmıştır.

Ahmet 773 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 22 Mayıs 2015

    13 Mayıs'ta yaptığım şikayetime hiçbir ilgi göstermeyip dönüş yapma tenezzülü göstermeye Renault müşteri hizmetleri çok yoğun herhalde bugünlerde. Keşke dememek için bir daha Renault markalı araçları tercih etmeyeceğimi bilmenizi ister, ilgisizliğinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bir daha ki araç alımımda hangi markayı tercih etmeyeceğimi bana göstermiş oldunuz.

  • Ahmet 13 Mayıs 2015

    444 66 22 Numaralı telefona dün aracı servise bıraktığımda şikayetimi belirttim acil olarak dönülmesini rica ederek ama Renault'tan kimse konu ile ilgili dönüş yapmadı. Yakın zamanda bana bu konuda dönüş yapılıp makul ve mantıklı bir açıklama yapılmadığı takdirde dava yoluna başvuracağım.

  • Renault Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn. Ahmet USLU, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön