10 Mayıs 2013

Renault Yanlış Ekspertiz Raporu!

29. 04. 2013 tarih arasında Bursa Renault mais'ten 2 çi el araba aldım. Aldığımda araçta 2 parça lokal boya olduğunu, 96 nokta kontrolünden geçtiğini değişenin olmadığını, garantisini verdiler. Bende Renault mais'in adına güvenerek bu aracı satın aldım ve 10 gün sonra araçta bir problem yaşadım ve servisine götürdüm. Serviste geçmiş kayıtlara baktığımda araçta 5 parça boya 3 parça değişeni olduğunu söylediler. Sol ön kapı ve sol arka kapı ve sol arka çamurluk ve direkleri işlem görmüş durumu izah ettim yapabilecekleri birşeyleri olmadığını söylediler sıfır araç alırsam geri alacaklarını söylediler ve bunu bana mecbur bıraktılar elimde maisin ve diğer eksperden aldığım rapor var.

Murat 396 Okunma

Cevaplar

  • Murat 27 Mayıs 2013

    15 gün oldu ihtar çekeli, cevap vermediler..yarın avukatıma vekalet verecem..yasal yollardan bu iş çözülecek.

  • Murat 11 Mayıs 2013

    renault mais müdürlüğünü defalarce aramama ramen size dönüş yapılacağını kayıtlarınızı olusturduğumuzu söylediler.. 2 defa kısa cağrılarla arandım telefonu cebimden cıkarmadan cağrı sona erdi. arkasından mesaj sizi aradık ama ulaşamadık cevapı gönderiliyor..ben size yani merkezi her aradığımda ulaşabiliyorsam siz bana nasıl ulaşamıyorsunuz ! ayrıca bursa renault mais müdürlüğüne gittiğimde neden üst yetkililerle görüşemiyorum neden telefona bağlatılmıyorlar..elimde renault maisin aracla ilgili değişeni kazası olmadığıyla ilgili expertis kağıdı var imzalı ve kaşeli ve diğer expertis kağıdımda var...bu işi çözemiyorsanız yasal yollardan çözücem..

  • Renault Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön