Renault Yanlış Bilgi Verildi!

Serdar G. |

09. 05. 2013 tarihinde Bika-Esenyurt şubesinden eşim S**** G. adına Yeni Clio Sport Tourer 1, 2 joy donanımlı bir araç aldım. Satış temsilcisiyle yaptığımız görüşmeler esnasında ellerinde Joy donanımlı araç olmadığından İcon donanıma baktık. Satış temsilcisine özellikle joy donanımda koltuk yükseklik ayarı olup olmadığını boyum uzun olduğundan başımın tavana değmemesi gerektiğini ancak koltuğu en alt seviyeye indirdiğimde rahat kullanabileceğimi belirttim. Satış temsilcisi koltuk yükseklik ayarının joy donanımda da mevcut olduğunu söyledi. Ancak aracı aldığımda koltuklarda bu ayar yok ve kullanımda çok zorlanıyorum. Ayrıca Kauçuk paspas hediye edeceğini söyleyip aracı alırken vermedi.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar G.
  13 Şubat
  10:01

  Son durum:
  Şikayetimin üzerinden yaklaşık 9 ay geçmiş ve bana verilen bilgiye karşılık olarak herhangi bir çözüm üretilemedi. Ne koltuk yükseklik ayarıyla ilgili birşey yapılabildi(ki elimizden birşey gelmez denildi) nede söz verilen hediye edilmesi gereken kauçuk paspas verilebildi. Şuan aracı sıkıntılı bir şekilde şoför arkası koltuk kullanılamayacak şekilde kullanmaya çalışıyorum.
  Bir sonraki aracımda renault olacak diye düşünüyordum ama bir daha zor güvenirim renault markasına

 • Serdar G.
  18 Eylül
  11:01

  Şikayetime bir çözüm bulunamamıştır

 • Serdar G.
  15 Mayıs
  09:48

  Son durum:
  Renault yetkilileri telefonla bana ulaştı şikayetimin değerlendirileceğini belirttiler sonuçla ilgili bilgi bekliyorum

 • 14 Mayıs
  15:45

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.