Renault Vites Topuzu Soyulması.

Lokman Ş. |

2006 Model Renault Scenic, vites topuzu, on kapıların içeriden tutma kolları, cam kumanda panel yerleri ve on konsol soyulmaktadır. Aracıma severei binmekteyim ancak bu sorunlar beni üzüyor ve Renault gibi bir firmaya böyle basit hatalar yakışmıyor yetkili servislere de gidemiyoruz tüketici hatası olduğunu söyleyip arkadaş miktarda ücret talep ediliyor.

Acaba nasıl tüketici hatası oluyor bende bunu anlamıyorum vites topuzu vitesi elle değiştirmeye yarıyor biz başka bir şey mi yapıyoruz da kullanıcı hatası oluyor ve bu aracı 2014 yılında Renault bandırma bayiisinden aldım bana bir duru arızayla satmalarına rağmen yine de aracımı seviyorum ve satmak istemiyorum.

Etiketler :

Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Lokman Ş.
  22 Aralık
  12:09

  Hala arayan soran olmadi ilgisizlik diz boyu

 • Lokman Ş.
  18 Aralık
  10:28

  renault genel merkezi müşteri hizmetleri mesajımdan sonra beni arayarak yardımcı olmaya çalıştılar ve bana Bandırma somtaş servisini beni arayarak randevu vereceklerini söylemelerine rağmen beni hala arayan soran yok demekki aralarında bir koordinasyon eksikliği var yada Bandırma renault servisi genel merkezi pek dinlemiyor iyi günler dilerim

 • 10 Aralık
  14:56

  Değerli Müşterimiz, Sn.Lokman ŞAHİN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.