Renault Verilerinin Çok Üzerinde Yakıt Tüketimi!

Mustafa K. |

2012 Model clio 4 model arabamın verilerinin çok üzerinde yakıt tüketmesi ile muzdarip ve çaresizim.Ekonomik olarak çöküntüye uğramış durumdayım.Yetkililerle yapmış olduğum görüşmeler ve aracın incelenmesi neticesinde ise aracın herhangi bir sıkıntısı olmadığı tarafıma bildirildi.Fakat aracım hala çok yakmakta ve beni zor durumda bırakmaktadır.Kaldı ki bu aracı alma nedenim çok pahalı olan yakıt giderlerinde tasarruf etmektir. Aksine aracım verilerinin iki katı kadar sarfiyat yapmaktadır.Hali ile firma şuçu tarafıma yüklemekle beraber (kullanıcı hatası)söz konusu şikayetlerime mantıklı ve geçerli bir çözüm bulamamışlardır.

Etiketler :

Yakıt Tüketimi Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  24 Eylül
  09:42

  Tarafıma karşı olan tutumlarından dolayı ve ürünlerinin kusurunu kabullenmediklerinden ve söz konusu arıza ,kusur,hata vs.Tarafıma yüklendiğinden dolayı aracımı satışa çıkardım kesinlikle RENAULT kullanmayacağım eşime dostuma kesinlikle tavsiye etmeyeceğim. Kaldıki dünya markası bir firma ürününe ancak bu kadar ilgisiz kalabilir.Ve son 3 arabamın RENAULT CLIO olamsı da yapılanlar karşısında oldukça gücüme gitmiş durumdadır. Keşke bu markaya hiç bulaşmamış olsaydım.

 • 16 Eylül
  15:54

  Değerli Müşterimiz, Sn. Mustafa KARAKILIÇ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.