09 Mart 2015

Renault Tokat Bayii Servisi!

Captur aracımın alımından itibaren çıkan bir sürü olumsuzluğu bir kenara koymakla birlikte en son dün akü şarjı için bıraktığım aracım kapısı vurulmuş olarak teslim edildi. Firmada serviste çalışan bir kişi çıkıp dışarı ne olmuş bir kapıya diye bakma tenezzülünde bulunmadığı gibi tehdit ve hakaretle kovuldum. Zorlukla telefonumu açan sorumlu müdür tek isim diz değilsiniz gelemem ne yapmak istiyorsanız yapın şeklinde şikayet yolu gösterip eyvallah etmeyen Tokat Renault bayii ve servisine gidip araç satın alma gafletinde bulunan bana güzel bir ders vermiştir.

Gülnur 705 Okunma

Cevaplar

  • Gülnur 09 Nisan 2015

    Sıfır aracımı hasarlı hale getirip, ücretsiz tamir eden, maruz kaldığım hakaret ve tehdidin yanıma kaldığı,9 aydır beklediğim ilk yardım çantamı hala bir ümit beklediğim için teşekkür talebinde bulunan firmaya teşekkür ediyorum.

  • Renault Temsilcisi09 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Sn.Gülnur ÜNGÖR, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön