06 Mart 2013

Renault Teslimat Eksikliği!

Teslimattta yaşanan sıkıntılara ek olarak. Ankara Renault tarafından haftalar önce aracımda arka perdelerin olmayacağı bu nedenle 1600 tl iade yapılacağı iletilmişti. Başka herhangi bir eksiklikten bahsedilmedi. Ancak bugün itibarı ile, aracımın yarın teslim edileceği ancak sadece arkada camların koyu renk olmayacağı arka perde eksikliğinin başka modelde olduğu bilgisi iletildi.Bu nedenle de 350 iade oluştuğu ancak bunun da tescil masrafına sayılacağı belirtildi. Halbuki bildiğim,ben gereken tüm ödemeleri yapmıştım. Böyle bir teslim sürecinden sonra hayret ve endişe içerisindeyim.

Selim 220 Okunma

Cevaplar

 • Selim 03 Nisan 2013

  Renault tarafından aracın değiştirileceği bildirilmiştir.(çünkü araç savunulamayacak durumdaydı) Araç geçen hafta salı günü ist. a gelmiş. Ancak 1 haftadır aracın tescil işlemleri tamamlanamamıştır. Şu an itibarı ile aracımı 4 aydır bekliyor durumdayım! Müşteri hizmetleri, Araç teslimatı, özen, tüm karşılaştığım süreçlerdeki kalite= 0. Renault-Mais ten araç aldığığıma her süreçte, her gün pişman oldum. AMAN DİKKAT!

 • Selim 08 Mart 2013

  Müşterimiz bilgilendirilmiştir ne demektir? Bilgi verilince sorun çözülmüş mü oldu? Renault un müşteriye yaklaşımı ortadadır. Banan hala çizilmiş araç olarak teslim edilmek isteniyor ve ben aracımı teslim almadım! Tüketici olarak hakkımı arayacağım. Ancak Renault firmasının müşterilerine nasıl davrandığının bilinmesini istiyorum.

 • Selim 07 Mart 2013

  Teslimatın gecikmesi ve eksik aksam için yanlış bilgilendirilmemle ilgili girdiğim şikayetlerime sadece cevap verilmiş mağduriyetim giderilmemiştir.Bu şikayetlere konu olan aracı teslime gittiğimde ise Renault aracı birçok parçada çiziklerle teslim etmek istemiştir.Çizikler olduğunu söylediğimde bunların silinirken olduğunu, işlem yapılarak geçirilebileceğini belirtmiştir.Çizikler kendilerinin itiraz edemeyeceği kadar çoktur.Aracımı işlem görmüş değil, sıfır almak için Aralıkta yaklaşık 55000 ödedim.Ankara Maise durumu ilettiğimde iade olursa tarafıma masraf çıkaracaklarını, değişim istersem mevcut araç fiyat farkını vermem gerekeceğini ilettiler.Dilerseniz mahkemeye gidebilirsiniz dediler.

 • Renault Temsilcisi06 Mart 2013

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön