Renault Teslim Alacağım Araç Çizilmiş!

Selim Ö. |

Aracımı teslime gittiğimde Renault aracı birçok parçada çiziklerle teslim etmek istemiştir.Çizikler olduğunu söylediğimde bunların silinirken olduğunu, işlem yapılarak geçirilebileceğini belirtmiştir. Çizikler kendilerinin itiraz edemeyeceği kadar çoktur. Aracımı işlem görmüş değil, sıfır almak için Aralıkta talep girdim 55000 den fazla ödedim. Ankara Maise durumu ilettiğimde iade olursa tarafıma masraf çıkaracaklarını, değişim istersem mevcut araç fiyat farkını vermem gerekeceğini ilettiler. Dilerseniz mahkemeye gidebilirsiniz dediler. Teslimatın gecikmesi ve eksik aksam için yanlış bilgilendirilmemle ilgili daha önce girdiğim şikayetlerime sadece cevap verilmiş mağduriyetim giderilmemiştir.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim Ö.
  11 Mart
  17:35

  Standart cevap verilmiştir.Mağduriyetim ile ilgili herhangi bir gelişme yoktur.07.03.2013 tarihinde müşteri hizmelerini aramama rağmen şiakyet var kaydıma istinaden arandım.bu da oldukça manidar.

 • 11 Mart
  17:27

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.