Renault Tercih Sebebimiz Olmamalı mı Yani?

Ural T. |

2. el olarak yeni aldığım Renault Clio 4 marka aracımın halihazırda yıl olarak garantisi devam etmekte. Km olarak ise sadece 2000 km. sınırda, tamamen servis bakımlı olan aracın deforme olmuş (bence kalitesiz malzeme) direksiyon simidini değiştirme talebim oldu. Duyarlı ve gayet yapıcı servis danışmanı arkadaşın yönlendirmesi ile açılan dosya olumsuz geri dönüşle kapatılmış. Teşekkür ederim, müşteriniz şu an çok memnun!

Ayrıca kıyas anlamında halihazırda farklı marka iki araç kullanıcısıyım. Birini ayrı tutuyorum ama kalitesi ve müşteri memnuniyeti şaibeli F*** markasından bile gayet memnunum. Şimdi sadece direksiyon simidi değil kafamdaki Renault algısını da değiştirmeniz gerekecek. Umarım şikayetim nazarınızda önemli görülüp yapıcı şekilde tekrar incelenir, kamuoyunda tercih sebebi olan güven imajınız da bu sayede hak ettiği karşılığı görür...

Etiketler :

Direksiyon Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ural T.
  20 Nisan
  15:56

  Başlıktada belirttiğim gibi tercih sebebi olmamalı, şikayetim olumsuz sonuçlandı, beklediğim cevabı verip beni şaşırtmadınız! Bundan sonraki marka tercihlerinde kesinlikle bu olayı hatırlayacağım ve çevremdeki danışanlara hatırlatacağım.

 • Ural T.
  19 Nisan
  12:57

  Konu ile alakalı olumlu veya olumsuz geri dönüş pazartesi denmesine rağmen hala yapılmamıştır, müşteri hizmetlerinede bilgi verilmiştir.

 • Ural T.
  15 Nisan
  17:50

  Müşteri hizmetlerinden cüneyt bey aradı, konu kendisi ile paylaşıldı ve pazartesi geri dönüş yapacağını iletti, gayet olumlu geçen konu aktarım süreci ve fotoğraf paylaşımı yapılacağı tarafımdan iletildi, öncelikle çok hızlı geri dönüş için Renault'a ve siz değerli şikayetvarcom teşekkür ederim.

 • 15 Nisan
  10:51

  Değerli Müşterimiz,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.