Renault Tavan Döşemesi Sarkıyor!

Volkan D. |

2006 model Megane 2 aracımın tavan döşemesi sarkmaya başladı, bu konu bu araçlarda kronik bir sorun olduğunu kullanıcı hatası olmadığını öğrendim. Renault servis bu sorunu ücretsiz giderir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler :

Koltuk Döşeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan D.
  12 Mayıs
  12:37

  Renault araç bir daha almam alacak olan arkadaşlarıma dostlarıma tavsiye etmem

 • Volkan D.
  12 Mayıs
  12:36

  kesinlikle hiçbir arıza giderilmedi üstelik bu arızalar Renault un kronik sorunu olmasına rağmen, hİÇBİRİ kullanıcı hatası değil ama kendi hatalarını düzeltmiyorlar

 • Volkan D.
  12 Mayıs
  11:37

  Alanya göçmentürk Renault servis aracılığıyla yukarıda belirttiğim Renault meganlarda kronik sorun haline gelmiş arızalar için dosya açtırdım Renault mais e gönderdim fakat olumsuz yanıt geldi hiçbir arızayı gidermediler. Bende megane yi satılığa çıkardım bir daha asla Renault araç almam kimseye de tavsiye etmem

 • Volkan D.
  01 Mayıs
  14:20

  1mayıs2015 tarihi saat:13:45 itibari ile Renault Alanya göçmentürk servisine gittim direksiyon ve kapı kollarındaki soyulma tavan döşemesinin sarkması ve airbag arıza ikaz lambasını gösterdim hepsinin fotoğrafını çektiler dosya açtıklarını ve en geç 1 ay içinde olumlu ya da olumsuz geri döneceklerini söylediler. bu süre içinde inşallah kaza yapmam yaparsam airbag açılmacak! ?

 • 30 Nisan
  09:16

  Değerli Müşterimiz, Sn. Volkan DURUCAN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.