Renault Taahhüt Edilen Donanım Paketi Eksik Geldi!

Zafer K. |

Şubatta teslim almış olduğum Fluence aracımda 3500 tl fark ödeyerek aldığım beyond paket altında bulunması gereken bir çift -xenon özellik yerine aracı xenon sistemi ile donatılmış olarak teslim ettiler. Bu donanımın eksikliği konusunda ikaz ettiğimde, firma bu donanımın Türkiye de olmadığını ileri sürerek kendini savundu. Bende eksik olan donanımın doğan fiyat farkını talep ettim. Firma cevap vermiyor. Bu donanım olmayacaksa neden imzaladığı sözleşmede, katoloğunda vb. her yerde aracı bir çift-xenon donanımı ile satıyor ya da tanıtıyor. Bu özelliği sağlayamıyorsa 3500 tl mi neden alıyorlar. Alamadığım bir hizmet daha doğrusu eksik aldığım bir hizmet için para vermiş durumdayım.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer K.
  10 Haziran
  19:00

  Uzun lafın kısası renault ile mahkemelik olduk anlaşılan. Belirtikleri gibi telefonla temas kurup bildiklerini okuyacaklarını söylediler kibarca. Hadi hayırlısı

 • 10 Haziran
  17:15

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.