25 Şubat 2015

Renault Su Alan Normal Farlar!

Bir ay önce farlar yetkili servis tarafından değiştirildi. Aracım her yıkamada içi su alıyor. Far camı komple buzlu cam gibi oluyor. Görüş mesafemi ve karşıdan gelen insanları etkiliyor. İnsanlar sürekli gece yolculuğunda farlar gözlerini aldığı için selektör yapmaktalar. Renault Anadolu Mais iki kez tamponu ve farları söküp inceleme yaptı. Far arka kapağı açık kalmış sorun düzeldi dendi. Fakat hala sorun yaşıyorum. Renault'ya son kez gittiğimde ise bunu normal karşıladılar. Ben hiçbir araçta böyle bir durumla karşılaşmadım. Demek ki anormal olan biziz farların içinde lekeler oluşmaya başladı. Firmadan hiç bir şekilde destek alamıyorum. Resimler ektedir.

Alper 1.365 Okunma

Cevaplar

  • Alper 02 Mart 2015

    Arkadaşlar cevap aşağıdaki gibi geldi, aracı satıp bir daha Renault marka bir araç kesinlikle düşünmeyeceğim. Bilginize sunarım. 17.02.2015 tarihinde yapmış olduğunuz başvuru ile ilgili 4-00419562 numaralı dosyanız açılmış ve konu yetkili servisimize aktarılmıştır. " Servisimizde aracınızla ilgili değerlendirmeler yapılmış ve olumsuz yanıt nedenleriyle birlikte paylaşılmıştır. Markamızın nihai kararı olup bu aşamada bir değişiklik söz konusu olamayacaktır. Renault olarak her zaman yakınınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. " Saygılarımızla, rENAULT Müşteri Hizmetleri

  • Alper 26 Şubat 2015

    Dönüş yapılmadı. Renault hala bu farların normal olduğunu belirtiyor. Hizmet Sıfır.

  • Renault Temsilcisi25 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön