Renault Soyulan Kapı Kolları ve Çıkarılan 368 TL'lik Değişim Ücreti!

Hüseyin C. |

Yaklaşık 1,5 ay önce ikinci el 70000 km 2009 model Renault Megane Extreme araç aldım. İç kapı kolları tamamen soyulmuş olduğunu gördüm ve inanamadım. Zira öncesinde kullandığım 2001 Golf'te 200000'de olmasına rağmen en ufak deformasyon yoktu. Önce servise gittim ve Sivas Oflazlar'da bana değişimin ücretsiz olmayacağı ve 368 TL ücret çıkardılar. Kabul etmeyip Mais'i aradım. Tekrar Sivas Oflazlar'dan aradılar ve yine değişimin ücretsiz olmayacağı belirtildi. Renault'un bu soyulan kapı kollarının kronik sorun olduğunu kabul ettiğini ve bir sürü değişim yaptığını görebilirsiniz. Ayrıca bu kapı kolları için "secret recall" politikası izlediğinizi de biliyorum. Lütfen ücretsiz değişimi onaylayın.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin C.
  09 Mart
  18:47

  hiçbir sorunum çözülmedi. Sattım kurtuldum. Bir daha Renault mu? asla.

 • Hüseyin C.
  08 Temmuz
  15:41

  Yazıklar olsun Renault! Size maliyeti belki 10 TL olmayan bu kapı kolları için müşterinizi küstürmeye devam edin. Soyuluyor işte fabrikasyon hatalı bir parça bu. Hala bakım diretmesi yapıyorsunuz. Arabayı daha yeni aldım ben yahu. Ben mi suçluyum bakım yapılmadı diye. Daha 10000 km var bakımına. Bakımda yardımcı olacakmışsınız da ben aracıma binen kişilerin bu kapı kollarına bakıp dalga geçmesine 10000 km boyunca göz mü yumacağım. Çok yazık çok. Bu durumu bütün sosyal medyada paylaşacağım, gerekirse haberlere bile çıkartacağım. Gerçekten ayıp ettiniz. Bu benim 2. Renault aracımdı ama bir daha Tövbe. Renault alma aldırma!

 • 07 Temmuz
  15:43

  Değerli Müşterimiz, Sn.Hüseyin CEBECIOĞLU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.