Uğur K. Teşekkür Mesajı

RENAULTMAİS MÜŞTERİ TEMCİLCİSİ ÖMER BEYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Renault Soyulan Deri Kaplamalar!

Uğur K. |

2007 model daha 82000 km de bir Renault megane 2 sahibiyim.Araç sıfır km den itibaren bir kişi tarafından kullanılan ve aracına hasta derecesinde bakan birisiyim. Aracımı çok seviyorum ama aracın direksiyon simidi ve vites topuzunda soyulmalar oluştu şu anda özellikle direksiyonu gören arkadaşlarım bu araca senin gibi birisi nasıl biniyor diye dalga geçiyorlar. Biraz araştırma sonucunda gördüm ki bütün herkeste aynı dertten muzdaripmiş. Sıfırdan beri bir Renault kullanıcısı olarak bunu markaya mal etmek istemiyorum ama benim sorunum da benim açımdan önemli bu parçalarda kullanılan malzemenin çok kalitesiz olduğunu düşünüyorum. Yetkililerden yardım bekliyorum.

Etiketler :

Direksiyon Vites ve Kutusu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur K.
  04 Kasım
  10:36

  RENAULTMAİS MÜŞTERİ TEMCİLCİSİ ÖMER BEYE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

 • Uğur K.
  27 Ekim
  16:59

  sağolsun renault cevap yazmış müşteri hizmetleri yetkilisi en kısa zamanda arıyacakmış. çok merak ediyorum en kısa zamanları kaç gün sürüyor bekliyorum merakla arıyacakları günü...

 • 14 Ekim
  16:30

  Değerli Müşterimiz, Sn. Uğur KAPIYOLDAŞ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.