Renault Sorunumla İlgilenmiyor!

İsmail C. |

18 Eylül 2012 yılında sıfır sıfır KM Renault Megane aldım. Araç geldiğinde bayi ile anlaştığımız şekilde değildi. Bayi beni bu şekilde aracı kabul etmek zorunda bıraktı. Daha sonra ben de durumu 2012 yılı kasım ayından itibaren yaklaşık her ay Renault müşteri hizmetlerini aradım ve her seferinde size en kısa zamanda döneceğiz cevabını aldım.

En son 2-3 hafta kadar önce Haziran 2013 Renault'un facebook duvarına şikayetimi yazdım ve benden cevaben cep telefonu numaramı vermemi istediler. Numaramı iki kere mesaj atmam rağmen halbuki sistemlerinde zaten kayıtlıydı henüz bir geri dönüş alamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail C.
  26 Temmuz
  16:38

  Aradan 10 gün geçmesine rağmen hala arayan bir yetkili yok. Acaba en kısa süre derken ne kadarlık bir zaman dilimini kastediyorsunuz çok merak ettim. Renault müşteri memnuniyetine bu kadar az önem verdiğini (hatta hiç) hiç düşünmemiştim. Gerçekten pişmanım renault aldığım için..Ama yanlış anlaşılmasın araçtan değil araç sonrası müşteri memnuniyetinden. 1 yıl oldu hala mağduriyetim giderilmedi...

 • İsmail C.
  17 Temmuz
  17:56

  KASIM 2012'den beri aynı cevap:'EN KISA ZAMANDA SİZE DONUCEZ'. Nedense bu kisa zaman geçmek bilmedi bir türlü...

 • 16 Temmuz
  11:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. İsmail Ciğerci,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.