01 Mart 2013

Renault Sorunlu Ekran Paneli Değişimi Ücretli Yapılıyor!

2004 Renault Scenic2 arabamın tüm bakımları servis tarafından yapılmıştır.2-3 gün önce saat sıfırlama hatası başladı sonra ekran kararıp her şeyi sıfırlıyor.Forum sitelerine baktığımda bu şikayetin bir çok müşteri tarafından belirtildiği ve Renault firmasının ekrandaki hatanın sorumluluğunu aldığını ve ücretsiz değişim yaptığını yazıyor.Ben servisi aradığımda aracın şasesinin kontrol edildiği ve bu şase numaralarında böyle bir kayıt olmadığı bildirildi.Değişimin ücretli olacağı beyan edildi.Şimdi bu kadar şikayet ve değişimin olduğu bir ekranın neden benim aracımda değiştirilmediğini öğrenmek istiyorum.

Seydi 3.029 Okunma

Cevaplar

 • Seydi 08 Mart 2013

  Kronik hatalarını kabul etmeyip araçta kullandıkları malzeme kalitesizliğini müşteriye ödetmek isteyen bilgi sahibi olmayan araştırma yapmaktan erinen müşteri hizmetlerini. Kronik hatalarını görmeleri ve hatalarının faturasını müşteriden çıkartmamaları için ben onların yerine araştırdım ve hatayı gösteren videoyu yayınladım http://www. youtube. com/watch?v=44jbR2E-KNQ Şikayetlerin olduğu onlarca sayfadan bir örnek verdim http://www. renaultclubtr. com/forum/scenic-kulubu/41636-scenic-2-dijital-ekran-sorunu-2. html ama hala kabullenmiyorlar ne deyim siz görmeseniz de bunları çok kişi duyacak ve görecek. Bende bu ekranı yaptırmayıp herkese her fırsatta kalitenizi gösterecem.

 • Seydi 03 Mart 2013

  Burada ki şikayetlerin yarıdan çoğuna sırf cevap verilmiş olsun diye yazılar yazıyor hatta kopyala yapıştır yapıyor.Tel.de verdikleri cevap bile konuyu araştırmadık larının en büyük örn. Arabamın gösterge paneli kararıp geliyor her şey sıfırlıyor diyorum ve bu hata kronikmiş diyorurum.Bana kontrol edildi öyle bir hata bulunamadı deniyor.Birde arabamın geçmişini araştırmışlar ve ücretsiz değişim için uygun olmadığına karar vermişler.Çok merak ettim geçmişinde ne suç işlemiş:)Tek suçu renault olmak sanırım:) http://www.renaultclubtr.com/forum/scenic-kulubu/41636-scenic-2-dijital-ekran-sorunu.html bu hafta içinde bir video yapacam renault kalitesi hk.youtube da herkez bilsin ne aldığını.(teneke)

 • Seydi 02 Mart 2013

  Burada ki şikayetlerin yarıdan çoğuna sırf cevap verilmiş olsun diye yazılar yazıyor hatta kopyala yapıştır yapıyor.Tel.de verdikleri cevap bile konuyu araştırmadık larının en büyük örn. Arabamın gösterge paneli kararıp geliyor her şey sıfırlıyor diyorum ve bu hata kronikmiş diyorurum.Bana kontrol edildi öyle bir hata bulunamadı deniyor.Birde arabamın geçmişini araştırmışlar ve ücretsiz değişim için uygun olmadığına karar vermişler.Çok merak ettim geçmişinde ne suç işlemiş:)Tek suçu renault olmak sanırım:) http://www.renaultclubtr.com/forum/scenic-kulubu/41636-scenic-2-dijital-ekran-sorunu.html bu hafta içinde bir clip yapacam renault kalitesi hk.youtube da herkez bilsin ne aldığını.(teneke)

 • Seydi 01 Mart 2013

  2004 Scenic ekran hatası şikayetimi değerlendiren Renault aracımın geçmişine bakarak aracın ekran hatasının ücretli değiştirile bileceğine karar vermişler.Bu geçmiş ne acaba.Bence geçmişe bakarken üretimde kullandıkları kalitesiz mazzemeye baksınlar.Kendi hatalarını da müşteriye mal etmesinler.Ama iyi oldu Yeni clio otomatik vites çıkıncı aramaları için çorum sima bayisine bilgilerimi bırakmıştım.Bundan sonra renault fitması teneke şekil veren bir firmadan öteye geçemez.Sadece satmak başarıyı sağlamaz sattığından sorumlu olmakta o markanın büyüklüğüdür.Bukadar büyükmüş nediyim.Yetkililer şu sayfalarada baksınlar http://www.renaultclubtr.com/forum/scenic-kulubu/41636-scenic-2-dijital-ekran-sorunu-2.html. Bir iki günede youtube da ekran hatası ve mazzeme kalitesini izledikleri bir clip bulacaklar.

 • Renault Temsilcisi01 Mart 2013

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri, Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön