Ezgi S. Teşekkür Mesajı

Mais yetkililerine konuyla hemen ilgilenip sorununun kaynagindan emin olup gerekeni yaptirdiklari, yetkili servise de bunu uyguladigi için teşekkürler

Renault Sorularıma Cevap Arıyorum.

Ezgi S. |

2014 model Clio 4'ü kaskomun anlaşması olduğu için Renault Acar Terazidere yetkili servisine bıraktım hem hasar onarım hem zamanı gelen bakımı yapıldı. Teslim aldıktan iki gün sonra hiç dış etken olmadan hararet yaptı 'motor hasar riski' yazarak uyarı verip çeşitli ışıklar yandı yol yardım 'pislik kaçmıştır devam edin' demesi üzerine devam ettim. Evime yaklaştığım sırada ses gelmesi üzerine kuzenim kaputu açtı ve kapağının tam kapalı olmadığını motorun suyu olmadığını gördük. Su kaçağı yok.

Şimdi bana servisten çıkarılan fiyat 27 bin lira,15.000 km'deki bir araba neden hararet yapar? Renault yol yardım neden ilgilenmeden önemsizce devam edin der? Bakımdan çıkan arabanın nasıl suyu olmaz?

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi S.
  20 Nisan
  10:27

  Mais yetkililerine konuyla hemen ilgilenip sorununun kaynagindan emin olup gerekeni yaptirdiklari, yetkili servise de bunu uyguladigi için teşekkürler

 • 04 Mart
  11:39

  Değerli Müşterimiz, Sn.Ezgi SAVAŞCİ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.