Renault Sigorta Şirketimle Anlaşarak Aracımı Ayıplı Şekilde Teslim Etti!

İhsan D. |

Arabam 2013 haziranında hasar gördü. Kasko şirketim Dubai sigorta arabamı kendi anlaşmalı olduğu bir yerde yaptırıp bana ayıplı bir şekilde teslim etti.Çıkma kapı, yan sanayi cam ve diğer kapı ekipmanları olduğu gibi geri takıldı. İlerleyen zamanlarda camım yavaş çalışmaya başladı, arabamın eksiklerinin giderilmesi için sigorta şirketine baskı yapıp Bursa Renault Maise aracımı teslim ettim,sigortanın atadığı exper geldi, tek cam krikomda sorun buldular diğer tüm ayıpları göz ardı ettiler, değiştirdik düzeldi dendi. Teslim aldıktan bir süre sonra yine aynı oldu, yakın zamanda Renault Maise götürdüm ve sorunun camda yada kapıda olduğu söylüyor hasar sorumlusu, onarmıyorlar.Renault bu ayıba ortak oldu.

Etiketler :

Kapı/Cam Expertiz Hizmeti Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan D.
  08 Ağustos
  21:59

  Hiç bir yolla benimle iletişime geçilmedi

 • İhsan D.
  06 Ağustos
  13:00

  Bir hafta geçmesine rağmen kimsenin beni aradığı yok aramazlarda. Donanım haberin renault forumunda bu durumu ayrıntılı paylaştım, yüzden fazla görüntülenme oldu şimdilik, binlerce kişi daha okusun görsün bu ülkede yetkili servis ve sigorta şirketleri tarafından düşürüldüğümüz hali. Mahkemeyede taşıyacağım bu yapılanı.

 • 31 Temmuz
  13:31

  Değerli Müşterimiz, Sn. İhsan DURMAZ,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz