Renault Sıfır Arabadaki Sesler!

İbrahim E. |

2015 model fluence ve henüz 2000 km'de olan aracımın sağ tarafından sürekli çıt çıt sesler geliyor çukurlara girdiğimde. Bunun araştırmasını yaptığımda kronik bir sorun olduğunu öğrendim. Diğer bir sorun ise depoda dalgakıran olmamasından dolayı depo dolu iken arka taraftan deponun içinden gelen tangır tungur sesler. Servise gittim en az 2 gün araç burada kalır diyorlar. Peki araç orada kalacak da ben nerede kalacağım. Ben işimi gücümü bırakıp sıfır aracın sorunlarıyla mı uğraşacağım.

Etiketler :

Ses Yalıtımı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim E.
  22 Nisan
  19:42

  Şikayetim ile ilgili beni şu ana kadar kimse aramadı.

  Aracımın sol kapıdan gelen ses için aracımı 2 kere 1er gün olmak üzere İzmit ernaz ve Kurtköy kıyı servislerine bıraktım. Bugün akşama kadar aracım servisteydi. Yapıldı diye aracı bana verdiler. 10 km gitmeden yine aynı ses gelmeye başladı. Bunlar dalga mı geçiyor nedir anlamadım. Akşama kadar aracı depoda mı tutuyorlar sonra bize yapıldığını söyleyip teslim mi ediyorlar. Ya da Renault bu aracı sorunlu mu üretti. En kısa sürede cevap bekliyorum.

 • 16 Mart
  11:49

  Değerli Müşterimiz, Sn. İbrahim ETHEM,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.