Renault Ses Yalıtımı Ve Alt Darbe Koruma.

Osman A. |

Renault şikayet metni yazdım. 10 gün sonunda tarafıma dönüp aracınızda sorun yok denildi. Aracı alırken müşteri temsilcisi ses yalıtım ve alt darbe korumanın kabin içi sesi %60-70 oranında kestiğini tarafıma iletti. Ses konusunda hassas olduğum için bu paketi yaptırdım. Şirkette kullandığım ses yalıtımsız fluence ile benim ses yalıtımlı fluence aracım arasında kabin içi sesi değişmedi. Bu konuyu 25.08.2016 tarihinde Mais boğaziçi şubesine bildirdim. Yetkili kişiler bu uygulamanın asıl alt darbe koruma olduğunu kabin içi sesini bu kadar azaltmayacağını istediğim takdirde aynı uygulamayı tekrar yapabileceklerini beyan ettiler. Boğaziçi şubesinin estetik. Maisbogazici@renault.com.tr c** ş**'nın sayfasında ''kabin içine giren yol ve teker gürültüsünü %60 kadar azaltır yazmakta. Konunun özeti aslı olmayan bilgilerle müşteriler yanıltılmakta, markaya olan güven azaltılmaktadır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman A.
  05 Kasım
  21:04

  Firma yetkilisi tarafımı arayıp aracımda sorun olmadığı yönünde beni Ikna etmeye çalıştı. Ikna olmadığımı görünce aracınızda sorun yok deyip görüşmeyi bitirdi. Böyle basit bir konuda bile müşteri memnuniyetini sağlayamayan firmadan bundan sonra araç almam ve tavsiye etmem mümkün değil.

 • 29 Eylül
  15:13

  Değerli Müşterimiz Sn.OSMAN AYDIN,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.
  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri
  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.