Renault Servisteki Aracımın Tamir Süresi!

Umut T. |

Aracım 2 hafta önce Mais Boğaziçi şubesine camından su sızdırması sebebiyle götürüldü. Telefonda verilen cevap sürekli ince ayar yapıldığı yönündeydi. Kontrol amaçlı aracımı görmeye gittiğimde 2 haftadır hiçbir şeyin çözülmediğini, değişti denilen cam fitilinin eski fitil olduğunu gördüm.

Ustaya sabah akşam bununla mı uğraştınız, nasıl çözemediniz diye sorduğumda, sabah akşam uğraşsam bu kadar uzamazdı gibi kaba bir cevap aldım. 2 haftada pert arabalar bile servisten çıkıyorken, benim aracım Renault maisin en büyük şubesinde ve eğitim merkezinde hala bekliyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut T.
  26 Aralık
  18:26

  2 hafta sonra bugun aracimi almaya biraktigim ve surekli servisim olan Mais Kucukyali subesine gittim. Sonucta gene fiyasko ile karsilastim, aracimin arka koltuklarinin tirnaklari kirikti ve yerine oturmamisti, sungerleri yanlis takilmisti ve bunlarin tek sorumlusu Mais Bogazici subedeki sozde ustad denilen ustalardi! Tamirin tamamlanmasi icin gene birakmak zorunda kaldim arabami. Bu surecte herseyimle kisisel olarak ilgilenen Kucukyali servis muduru Tamer Bey'e ve ustalarina, Renault genel merkezden memnuniyetim icin ugrasan Suat Bey'e tesekkurlerimi iletiyorum. Sakin yolunuz mais istinyeye dusmesin!!!

 • 25 Aralık
  13:01

  Değerli Müşterimiz, Sn. Umut TAŞ

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.