Renault Serviste Yüksek Miktarda Fatura Kesildi!

Nihat T. |

Kaza sonucunda hasarlanan aracımı 01.04.2013 tarihinde Bika-Esenyurt şubesine götürdüm. Ekspertizden onay alındıktan sonra aracım onarıldı, servisin Anadolu sigortayla anlaşmaları
olmadığından dolayı ödemeyi benim yapacağımı sonrasında sigortadan alacağım söyledi ve servis tarafından düzenlenen 589,14 TL’lik faturanın ödemesini yaptık. Fakat bugün (15.05.2013 tarihinde) Anadolu sigortadan aldığım bilgiye göre 259,47 TL’lik ödeme çıkmıştır. Yani servis benden 329,67 TL fazla ücret almıştır.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat T.
  18 Mayıs
  11:06

  Yetkili servisin şikayet üzerine tarafıma gönderdiği mail: Servisimizde aracınızla ilgili değerlendirmeler yapılmış ve olumsuz yanıt nedenleriyle birlikte paylaşılmıştır. Markamızın nihai kararı olup bu aşamada bir değişiklik söz konusu olamayacaktır. Bu mailde müşteri temsilcisi ile telefonda görüştüğüm esnada gelmiş 1 gün sonra müşteri temsilcisi ile yüz yüze yapılan görüşmede tamamen ben ödememi aldım üstüne araca takılan parçanın teminini de yaptım ne istiyorsan onu yap modunda, ben sorunu anlatıyorum karşımda umursamaz bir tavır, hafif bir gülümseme, alay eder gibi biz konunun neresindeyiz sonuç olarak para iadesi yapamıyoruz istiyorsanız sigortadan temin ettiğimiz parçayı verelim gibi ifadeler.

 • 16 Mayıs
  11:51

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili gerekli takip ve değerlendirme yapılarak müşterimiz bilgilendirilmiştir.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.