Renault Serviste İSO Kalitesi Yok!

Bahtiyar Ö. |

09/02/2013 Tarihinde Bursa Merkez Reno Mais izmir yolunda ki merkez servisine gittim. 40 dakka orda beni ilk kayıt için beceriksiz birisini oturtmuşlar oraya ona buna sorarak beni bekletmek suretiyle kaydımı yaptı. Hadi dedik olur. Araç randevulu ve ben 3 sırada randevu almışım saat 9.30 bırakmışım saat saat akşam 4.00 gitmişim çıktı işlemi yaptıracağım anahtarımı nereye koyduklarını bulamıyorlar neyse dedik bu da olur.

Dedik arkadaşı beklerken birisi ile muhabbet ediyor kendisine işimiz olduğunu söylüyoruz yine bekliyoruz keyfi olunca teşrif ettiler neyse bana ne araç hakkında ne bakım yaptıklarını gösterdiler nede birşey söylediler güya geri dönüp memnuniyet soruyorlar.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahtiyar Ö.
  10 Nisan
  23:16

  BURSA RENO SERVİSİ KESİNLİKLE KALİTE STANDARTLARINI BIRAK KALİTEDEN ESER YOK YUKARDA ANLATTIĞIM GİBİ KALİTE STANDARTINI KENDİ GRUBU OLAN ÇORLU BUHARA SERVİSİNDEN BİR ARKADAŞI ARAYARAK NASIL OLMASI GEREKTİĞİNİ SORUP ÖĞRENİRSELER BELKİ STANDARTLARIN YANINDAN GEÇERLER.

 • Bahtiyar Ö.
  02 Nisan
  01:56

  AYRICA ŞUNU BELİRTMEK İSTİYORUM BEN ÇORLU DA ALDIM BU ARABAYI VE ORDAKİ RENO SERVİSİ ARKADAŞLAR O KADAR İLGİLİ VE YAPTIĞI İŞLERİ KONTROL ALTINDA TUTAN MÜKEMMEL PERSONEL DİYEBİLECEĞİM GERÇEKTEN GERİ DÖNÜLÜP İSO KALİTESİNE UYGUN HAREKET EDEN ARKADAŞLARDI BURSA GİBİ RENONUN KALBİNDE EĞİTİM YOKSUNU KALİTESİZ BİR ŞEKİLDE KARŞILANMAM GERÇEKTEN RENO KALİTESİNE GÜVENİMİ TAMAMEN DEĞİŞTİRDİ VE ŞU AN ARABANIN BAKIMI GELDİĞİNDE ÇORLUYAMI GİTSEM DİYE DÜŞÜNÜYORUM YADA ARACI BAKIMI GELMEDEN SATIP BAŞKA BİR MARKA ARABA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM İLERDE ULAŞIRSANIZ BUNUN DOĞRU OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZT

 • 13 Şubat
  17:56

  Sayın sikayetvar.com Yetkilileri,

  Öncelikle müşterimizin başvurusunu firmamızla paylaştığınız için teşekkür ederiz.
  Konuyla ilgili belirtilen iletişim numarasından müşterimize ulaşılamamıştır.

  Saygılarımızla,

  Renault MAİS
  Müşteri Hizmetleri

  Değerli Müşterilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.