Renault Serviste Bilgim Dışında Aracımın Kapısı Değiştirdi.

Erhan B. |

Renault Megane 3 arabamı, 3 sene önce sürtünme sonucunda oluşan çizik nedeniyle İzmir Mais Bornova servisine götürdüm. Yetkilisi hasarı inceleyerek doğrultma ve boya yapılacağını söyledi (kapının değişme ihtimalinden bahsetmedi bile ve değişmesini gerektirecek bir durum zaten yoktu).

Anlaştık ve kasko işlemleri ile süreç başladı. Bana doğrultup boyanacağı söylenen arabamın sağ arka kapısı değiştirilmiş. Bu durum bana ne değiştirme sırasında ne de teslim alırken söylenmemiştir. Benim onayım alınmadan yapılmıştır. Bu durumu 3 sene sonra satmaya karar verdiğimde yapılan expertiz sonucu öğrendim. Bana imza atarak tüm yetkiyi devrettiğimi söylediler. Ne özür, ne zarar tazmini.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan B.
  14 Aralık
  12:03

  Araba satın alırken ve işlem yaptırırken markanın ne kadar önemli olduğunu anladım. Maalesef sadece arabayı beğenmek yetmiyor. Bu şikayeti başkalarının da başına gelmemesi için yazdım. Araba alırken bir kez daha düşünün.

 • 08 Aralık
  08:09

  Değerli Müşterimiz, Sn. Erhan BALTAOĞLU,

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri


  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.