Renault Serviste Aracımın Kalorifer Kutusuna Zarar Verildi.

Abdullah K. |

2011 model 37.775 km'deki Renault Fulence marka aracım bir sabah durduk yere direksiyonu Çevirin + Start şeklinde ekranda uyarı verdi çalışmadı. Turhal Uğur Oto Renault servisine çektirdim. Arıza 3 saat sonra giderildi ancak nafile aracımla servisten ayrıldığım anda kalorifer hava yönlendirmenin çalışmadığını fark ettim.

Servise aracı götürdüğümde kalorifer yönlendirme ile bir ayağın önce yerinden çıktığını sonrada kırıldığını söylediler. Bunun içinde kalorifer kutusunun hepsinin değişmesi gerektiğini; 4500 TL masraf çıkardılar. Ben servise gitmeden böyle şikayetim yoktu. Aracıma serviste zarar verildi ama kimse kabullenmiyor. Renault'a durumu bildirdim ama nafile şikayetçiyim.

Etiketler :

Isıtma-Soğutma Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah K.
  26 Temmuz
  15:27

  Arabayı sattım çok şükür 4 aydır zararına verdim. Renaultu tercih emeyin

 • Abdullah K.
  23 Şubat
  10:13

  bugün itibariyle sorunumla alakalı yeni gelişmeler olmuştur. Müşteri hizmetlerinden Cüneyt bey bana ulaşırsa durumumu aktaracağım. Kendisine ulaşmak istedim ama maalesef ulaşamadım. Süreç hakkında bilgisi olduğu için onla paylaşmak istiyorum. İyi günler

 • Abdullah K.
  03 Şubat
  10:57

  Hala arayan soran yok.

 • 02 Şubat
  10:01

  Değerli Müşterimiz Sn. ABDULLAH KILIÇ.

  Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracaktır.

  Saygılarımızla, Renault MAİS Müşteri Hizmetleri

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi www.renault.com.tr internet sitemizden ya da 444 66 22 no’lu telefonumuzu arayarak bize iletebilirsiniz.